Baby plávanie, plavecké jasličky

1 Lekcia (45 minút) 16.50 eur – 16.50 kreditov 

po baby plávaní je k dispozícii infra sauna

baby plávanie od 6 mesiacov do 4 rokov.

Pohybové aktivity vo vode majú pre deti vplyv na celkový prospech , ponúkajú mu rôzne podnety pre rozvoj. Cieľom plávania je, aby si deti pomocou hier zvykli na vodu a dokázali reagovať na rôzne situácie , ktoré môžu vo vode nastať.

Krúžok plávania pre deti 4+

1 lekcia ( 45 minút)  53 eur – 53 kreditov /mesiac

krúžok plávania 4+ prebieha v utorok, stredu a štvrtok.

Pre deti je pripravený bazén s nahriatou a vysokokvalitne ošetrenou vodou, pod vedením inštruktorky. 

Po prihlásení sa na krúžok a pri ďalšom pokračovaní aj v ostatných mesiacoch po oznámení o pokračovaní sa nemusíte prihlasovať opätovne, miesto budete mať garantované. 


Ako náhradný termín pre tých, ktorí z hocijakého dôvodu nemôžu prísť je vytvorená hodina každý prvý a druhý pondelok v nasledujúcom mesiaci o 17:30 hod, na ktorú sa musíte prihlásiť na recepcii. Nahradiť si je možné iba jednu vymeškanú hodinu. Krúžok sa platí v hotovosti pred prvou hodinou.

Plávanie pre tehotné mamičky

1 lekcia (60 minút) 20 eur – 20 kreditov

Ide o relaxačné plávanie, ktoré je zamerané na dýchanie, uvoľnenie chrbta a panvy.

AQUA aerobik

1 lekcia (60 minút) 7,5 eur – 7,5 kreditov

Aqua aerobic je kondičné cvičenie pri hudbe, vo vode. Prospieva hlavne srdcovo cievnemu a dýchaciemu systému a samozrejme pohybovej sústave. Prinesie vám posilnenie kardiovaskulárneho systému, posilní svaly, zvýši vytrvalosť, pomôže pri spaľovaní prebytočných kalórií a vplyvom vodného prostredia bude upokojujúco pôsobiť na vašu psychiku.

REZERVUJ